Hypotéka na rekonstrukci.

Rozhodli jste se koupit nemovitost a rekonstruovat? Pojďte s námi najít nejvhodnější hypotéku! Provedeme Vás celým procesem ke schválení hypotéky až po následné čerpání hypotečního úvěru. Hlídáme pro Vás nejlepší nabídky úroku na trhu.

Výstavbu či rekonstrukci je možné provádět prostřednictvím stavební firmy nebo svépomocí. Při větší rekonstrukci je nutné mít připravenou projektovou část a rozpočet nákladů. Pokud je rekonstrukce rozsáhlejší a je nutné vydání stavebního povolení, chce banka většinou doložit k prvnímu čerpání povolení k výstavbě.

Stavět, rekonstruovat, nebo koupit starší nemovitost a rekonstruovat je dnes díky výhodným hypotékám tak snadné. Stačí si vybrat správný a úvěr pustit se do realizace vlastního bydlení, rekonstrukce nebo jakéhokoli projektu.

Přesně podle Vašich možností a potřeb nastavíte výši splátek i dobu splácení. My zajistíme, že Vám neunikne nejvýhodnější úroková sazba na trhu v této době. V rámci našich služeb čerpáme hypotéku s Vámi, zajišťujeme dohlídky, prostě nejste na to sami!

Co k rekonstrukci potřebujete?? Především objekt, který se bude rekonstruovat. Může to být vlastní byt, nebo byt rodičů, dům. A co nájemní byt?? Jde také rekonstruovat, ale má to svá pravidla.

Pokud se chystáte rekonstruovat, zjistěte si u nás nejprve možnosti financování a co vše budete potřebovat k rekonstrukci Vaší nemovitosti. Jsme tady pro Vás.

  • Pokud chcete více informací zavolejte  +420 702 094 210 napište na  hypoteky@hypo-top.cz.

    Chci získat infrormace