Hypotéka bez doložení příjmů.

Pro koho je hypotéka bez doložení příjmů vhodná?

Hypotéka bez doložení příjmů je určená hlavně pro ty klienty, kteří nemohou dokázat své příjmy, a proto by jim standardní hypoteční úvěr nemohl být schválen. Toto se týká především podnikatelů a OSVČ, kteří mají často optimalizovaná daňová přiznání, a jejich příjmy jsou tak výrazně nižší než ve skutečnosti. Tento druh hypotéky je vhodný také pro začínající podnikatele, kteří zatím daňové přiznání za uplynulé období nemohou doložit. Také pro zaměstnance jsme schopni sjednat hypotéku bez prokázání příjmu.

Výhody a nevýhody hypotéky bez doložení příjmů

Jak již bylo uvedeno, hypotéka bez doložení příjmů může být vhodným finančním produktem pro ty, kteří by nedosáhli na klasický hypoteční úvěr s dokládáním příjmu. Klient však samozřejmě musí být schopen hypotéku splácet, aniž by se dostal do finančních problémů. Další výhodou je, že administrativní proces při uzavírání smlouvy je jednodušší, a tím pádem i rychlejší. Některé bankovní instituce například akceptují, když žadatel místo daňového přiznání doloží čestné prohlášení, že je schopen své závazky splácet.

Na druhou stranu je tento druh úvěru pro banky rizikovější, a proto půjčují finance maximálně do 50-70 % hodnoty zastavené nemovitosti. Jak se zde pohybuje sazba?? Záleží na výběru banky, buď o něco vyšší, ale i srovnatelná se sazbou klasických hypotečních úvěrů na bydlení. Pokud Vás tento typ úvěru zajímá kontaktujte nás. Je zde více možností na získání hypotéky. Rádi Vám pomůžeme i v této situaci, kde Vám jinak banky sdělí, že na hypotéku nedosáhnete. Jelikož se všechny informace nedají sdělit na těchto stránkách domluvte si s námi osobní schůzku, ať víte jak postupovat. Těšíme se na Vás.

  • Pokud chcete více informací zavolejte  +420 702 094 210 napište na  hypoteky@hypo-top.cz.

    Chci získat informace