Spočítejte si svou hypotéku!


1,59
?
?

Výpočet je pouze přibližný a nemusí odpovídat skutečným hodnotám. Nabízená výše úroku je příkladem od jaké výše sazby Vám můžeme hypotéku sjednat.

Pokud chcete více informací zavolejte  +420 702 094 210 napište na  hypoteky@hypo-top.cz.

Kontaktní formulář Chci poptat hypotéku

HYPOTÉKA NEBO NÁJEM

Toužíte po vlastním bydlení a chcete mít přehled, jakou sazbu byste v jednotlivých bankách mohli dostat? Nebo zda dostačíte svým příjmem na splátku? Pokud hypotéku máte a blíží se vám konec fixace, poohlížíte po lepší nabídce? Pak jste tady správně! Přestaňte vyhazovat peníze z okna a udělejte si rychlou představu o tom, jaké bydlení a za jaký úrok byste si mohli pořídit. Zjistěte, v jaké bance na vás čeká nejlepší nabídka, aniž byste museli kamkoli chodit. O zbytek se postarají naši hypoteční makléři, kteří pro Vás zajistí hladký průběh hypotékou, získání slev na úrokové sazbě či na poplatku.

Jaké služby poskytujeme.

Pomůžeme Vám zařídit hypotéku na koupi bytu nebo domu.

HYPOTÉKA NA BYT NEBO DŮM

Chcete-li si pořídit byt nebo dům do osobního vlastnictví, je potřeba zvážit, jaký hypoteční úvěr pro vás bude ten nejlepší.

Chcete stavět? Hypotéka na stavbu rodinného domu od nás je nejlepší.

HYPOTÉKA NA VÝSTAVBU RD

První, nejsnazší cesta k hypotéce na výstavbu RD, je buď že již máte pozemek, nebo jej můžete koupit pomocí hypotečního úvěru.

Rekonstrukce střechy na hypotéku s hypotékou od nás.

HYPOTÉKA NA REKONSTRUKCI

Rozhodli jste se koupit nemovitost a rekonstruovat? Pojďte s námi najít nejvhodnější hypotéku! Můžete si třeba pořídit novou střechu nebo koupelnu.

Potřebujete hypotéku bez doložení příjmů. Zkuste to s námi.

HYPOTÉKA BEZ DOLOŽENÍ PŘÍJMŮ

Hypotéka bez doložení příjmů je určená hlavně pro ty klienty, kteří nemohou dokázat své příjmy.

Chcete koupit družstevní byt na hypotéku. Máme řešení.

HYPOTÉKA NA DRUŽSTEVNÍ BYT

Pokud si chcete vzít hypotéku na družstevní byt, situace je trochu odlišná nemůžete ho použít jako zástavu.

Americká hypotéka jsou peníze na cokoliv se zástavou Vaší nemovitosti.

AMERICKÁ HYPOTÉKA

Neúčelová hypotéka, nazývaná také jako americká hypotéka, je druh úvěru, který je zajištěn zástavním právem k vaší nemovitosti.

Jak živnostník může dostat hypotéku, obraťte se na nás, poradíme Vám.

HYPOTÉKA PRO OSVČ

Při standardní žádosti o hypoteční úvěr bude banka požadovat daňové přiznání, na základě kterého vyhodnotí schopnost žadatele splácet.

Můžete si snížit splátky když hypotéku refinancujete u nás.

REFINANCOVÁNÍ HYPOTÉKY

Na refinancování hypotéky dojde většinou s koncem fixace, kdy se s přechodem k jiné bance nepojí žádné sankční poplatky.

Co ještě umíme zařídit?

Nabídka dalšího financování, aneb co vše umí naši makléři pro Vás zařídit.

Účelové úvěry na bydlení

Koupě bytu nebo domu, či rekonstrukce již stávajícího bydlení, vybavení od kuchyně po nábytek umíme zajistit pro Vás za zajímavé sazby. Ale né vždy nejnižší sazba sama o sobě znamená to nejlepší, nebo nejvýhodnější. Záleží na dalších podmínkách banky a možnostech klienta. Dále je možné zajistit slevy na poplatcích, nebo úplné vyřízení ZDARMA. Pokud proběhne podpis smlouvy jsme schopni Vás nějakého poplatku, pokud jej banka nepromine i osvobodit, jako poděkování.

Neúčelové úvěry

Pokud nechcete dokládat účel, faktury či účtenky, můžete si vzít neúčelový úvěr a pořídit si cokoliv, co souvisí i nesouvisí s bydlením, nebo doplatit nějakou půjčku, refinancovat či sloučit úvěry, nebo si stávající úvěry zlevnit. Vyplatí se u drahých sazeb, ušetříte na splátkách. Nechte si přes naše makléře propočítat.

Úvěry pro podnikatele a firmy

Pokud nechcete dokládat účel, faktury či účtenky, můžete si vzít neúčelový úvěr a pořídit si cokoliv, co souvisí i nesouvisí s bydlením, nebo doplatit nějakou půjčku, refinancovat či sloučit úvěry, nebo si stávající úvěry zlevnit. Vyplatí se u drahých sazeb, ušetříte na splátkách. Nechte si přes naše makléře propočítat.

Úvěr pro BD, SVJ

Financování bytových družstev, společenství vlastníků jednotek nebo developerských projektů za účelem, výstavby, rekonstrukce nebo oprav, ale i refinancování stávajících úvěrových smluv. Zajistíme zajímavou úrokovou sazbu na celý projekt, nebo pro klienty v rámci financování developerského projektu, koupí bytů nebo domů, levnější úrokovou sazbu i pro jednotlivce.

Pojištění k hypotékám

K hypotékám banky požadují pojištění budovy, která je v zástavě, ale samozřejmě umíme celé pojištění napasovat do Vašich požadavků, jako je pojištění domácnosti a odpovědnosti. Dále pro Váš klid a pohodu zajistíme pojistku rizika na životě, pokud ji nemáte sjednanou přímo u banky k hypotéce.

Ostatní pojištění

Pro ucelení služeb pro Vás zajistíme pojištění automobilu nebo celého automobilového parku, pojištění cestovní nebo odpovědnosti zaměstnance nebo pojištění podnikatelů. Se svými požadavky nás kontaktujte na našem emailu info@hypo-top.cz

Naši partneři